8 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули 194 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення із голосуванням в системі електронного голосування «Голос».

  Перед початком роботи із зверненням виступив голова ГО «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» Павло Сердюк.

  Депутати заслухали інформації прокурора Немирівської окружної прокуратури радника юстиції Романа Гаврилюка про результати діяльності прокуратури на території міської територіальної громади шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних та начальника Погребищенського сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №4 Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області капітана поліції Віталія Шеремети про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території міської територіальної громади.

  На сесії прийнято рішення про утворення виконавчого комітету Погребищенської міської ради, затверджено Положення про виконавчий комітет Погребищенської міської ради та його персональний склад.

  Депутати затвердили Лесю Фроєско на посаду керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Погребищенської міської ради 8 скликання.

  Прийнято Програму оздоровлення та відпочинку дітей Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2024 роки, створено Центр надання адміністративних послуг Погребищенської міської ради та рішення «Про участь у конкурсі Вінницької обласної Ради» «Комфортні громади».

  Депутати також розглянули 171 проєкт рішення із земельних питань та прийняли ряд звернень до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України.

  Відеозвіт про роботу 8 сесії ( https://pog-mrada.gov.ua/index.php/394-8-sesiia-8-ho-sklykannia-pohrebyshchenskoi-miskoi-rady-8-kvitnia-2021-roku )

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради