Триває підготовка до пленарного засідання восьмої сесії. Сьогодні, 29 березня 2021 року члени постійної комісії з питань сільськогосподарського виробництва, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр провели засідання, на якому розглянули проекти рішень із земельних питань та кандидатів у члени виконавчого комітету Погребищенської міської ради.

  Участь у роботі комісії взяли міський голова Сергій Волинський, перший заступник голови міської ради Євген Потучек-Запольський.

  Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради, виніс на розгляд 175 проектів рішень щодо оренди земельних ділянок, встановлення меж, заяв на виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

  За наслідками роботи комісії вирішено 170 проектів рішень винести на розгляд пленарного засідання восьмої сесії, яка відбудеться 8 квітня 2021 року. П’ять заяв відхилено в зв’язку з невідповідністю місця розташування земельних ділянок вимогам ст.118 Земельного кодексу України. Посилання на матеріал https://pog-mrada.gov.ua/index.php/378-vidbulosia-zasidannia-postiinoi-komisii-z-pytan-silskohospodarskoho-vyrobnytstva-rehuliuvannia-zemelnykh-vidnosyn-okhorony-dovkillia-ratsionalnoho-vykorystannia

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський виніс на розгляд комісії кандидатів у члени виконавчого комітету Погребищенської міської ради, який згідно ч.3 ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» утворюється у складі міського голови, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб. До складу виконавчого комітету міської ради входять також за посадою секретар ради, старости.

  Члени постійної комісії обговорили та схвалили кандидатури кандидатів у члени виконавчого комітету Погребищенської міської ради.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради