В зустрічі взяли участь голова Вінницької обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук та його заступники - Олександр Кононов і Анатолій Фоломеєв, заступник голови відокремленого підрозділу Вінницької обласної ГОІ «Союз Чорнобиль України» у Погребищенському районі Микола Кулеша та член її правління Сергій Богданов.

  Під час зустрічі обговорено питання соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також ряд важливих питань сьогодення.

  Керівник громади Сергій Волинський зазначив, що пам’ять про події 1986 року - це те, що потрібно наступному поколінню, адже свого часу люди свідомо ризикували власним життям заради майбутнього. Він наголосив, що соціальний захист кожного постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС - це один із напрямків роботи громади, який закріплений у Комплексній цільовій програмі соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, прийнятій 24 грудня 2020 року на 4 сесії 8 скликання.

  Голова Вінницької обласної ГОІ «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук вручив пам’ятну медаль «За врятовані життя» заступнику голови відокремленого підрозділу Вінницької обласної ГОІ«Союз Чорнобиль України» у Погребищенському районі Миколі Кулеші. Даною медаллю відзначено і голову відокремленого підрозділу Вінницької обласної ГОІ «Союз Чорнобиль України» у Погребищенському районі Вячеслава Мацюка. За сумлінне виконання службового та громадського обов’язку в роботі з представниками Чорнобильської громадськості та з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи Грамотою Вінницької обласної ГОІ «Союз Чорнобиль України» нагороджено міського голову Сергія Волинського.

  Під час зустрічі був присутній головний редактор газети «Колос» Микола Маценко.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради