4 березня 2021 року відбувся семінар зі старостами та діловодами Погребищенської міської ради за участі заступників міського голови, секретаря, керівників управлінь, відділів міської ради.

  Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Юлія Коваленко ознайомила із порядком ведення адресного господарства старостами у старостинських округах.

  Про порядок проведення оповіщення призовників та військовозобов»язаних йшлося в інформації головного спеціаліста юридичного відділу Василя Андрійчука та військового комісара Погребищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрія Гаврилюка.

  Василь Ткачук - начальник управління соціального захисту населення ознайомив із порядком надання пільг, допомог та субсидій з 01 березня 2021 року.

  Про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами, на яких за рішенням органу місцевого самоврядування покладено вчинення цих дій, йшлося в інформації державного нотаріуса Погребищенської ДНК Олександра Швеця.

  Після завершення семінару старости та діловоди отримали реєстраційні журнали, погосподарські книги, вкладиші, бланки, картки реєстрації, печатки старост.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради