11 лютого 2021 року під головуванням заступника голови Погребищенської міської ради Олександра Тригуба в малій залі міської ради відбулося засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Голова комісії Олександр Тригуб ознайомив присутніх з розпорядженням голови міської ради від 11 лютого 2021 року № 25 «Про міську комісію з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», а також Положенням про вказану комісію та її посадовим складом.

  Головний спеціаліст відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Остапець ознайомив із заходами Плану роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Погребищенської міської територіальної громади на 2021рік, які за результатами голосування були затверджені.

  Про створення штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у період льодоходу, повені і паводків у 2021 році доповів голова комісії Олександр Тригуб.

  Про забезпечення готовності органів управління, сил і засобів ланки єдиної державної системи цивільного захисту міської територіальної громади до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском весняного паводку, повені та льодоходу проінформував головний спеціаліст відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради Ігор Остапець.

  Щодо здійснення перевірок закладів сфери соціального захисту населення громади, в яких постійно перебувають/проживаюють особи похилого віку та особи з інвалідністю доповів заступник начальника управління соціального захисту населення міськради Василь Ткачук.

  Підсумок роботи комісії підвів голова комісії Олександр Тригуб.

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами