Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  30 вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в Україні відзначають День усиновлення. Це свято життєвої мужності і щирості, свято розуміння, свято великої душі та великого терпіння.

  Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Усиновлення – це особлива дорога батьківства – благородна, складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

  Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг, бо «виховання дитини – це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень – тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок».

  Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність за кожну дитину, особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наше спільне завдання, обов'язок суспільства, держави.

  Дитинство - чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення - це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення - це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховувати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування.

  Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, і стає сином чи донькою.

  Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі!

  Щиро вітаємо Вас зі святом Дня усиновлення!

  Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше - щастя мати сім'ю, тата й маму, можливо братика й сестричку, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і духовне тепло. Хай ваші діти зростають здоровими та успішними, щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають Ваші серця!

  З повагою, служба у справах дітей Погребищенської міської ради!

 

 

 

Органи влади