До Новорічних свят чергова волонтерська допомога була доставлена нашим землякам в зону проведення ООС.

  Наш маршрут проліг через Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Соледар, Миронівське, Світлодар, Луганське, Бахмут, Очеретяне. За цими адресами відбулись зустрічі із нашими земляками — Р. Дибським, Д. Кириченком, Р. Недошовенком, В. Носанчуком, Б. Мацулевичем, Р. Максименком і В. Величком.

  Цього разу поїздку на святого Миколая підготували Плисківська і Морозівська школи, а окремі класи школи №1 традиційно підготували ще й подарунки для кожного воїна. Школи зібрали домашню консервацію, борщевий набір, чай, каву, солодощі і печиво.

  Також були доставлені нашим землякам передачі від рідних, а родичі волонтера-водія М. Луценка з Русанова Т. Телендій за Києвом довантажили «бусик» зеленою городиною, вирощеною у власній теп­лиці, морквою, буряком і капустою.

  Долучились до збору допомоги і жителі с. Морозівка, насамперед завдяки їм було зібрані такі бажані на передовій сало і мед, а благодійник, який учергове забажав залишитись невідомим (як це робив Святий Миколай), закупив чай, каву, печиво, солодощі і цигарки.

  У дорозі з’ясувалось, що в одній з військових частин є ще один земляк М. Писар, тож заїхали і до нього. Вирушаючи в дорогу, двигун нашої волонтерської машини (яка здійснила більше 80 поїздок на схід протягом 6 років) просто не завівся... Тож надалі, дякуючи нашому земляку і керівництву підрозділу «Ягуар», нас відбуксирували в Покровськ, де з великими зусиллями вдалося відшукати станцію техобслуговування, майстри якої погодились взятися за ремонт. І так вони нами опікувались весь день. А ремонт був вартісним та розтягнувся на 3 дні, тож цього разу наша поїздка тривала більше тижня. Після ремонту ми ще з’їздили у Водяне (біля Пісків) і привітали наших земляків

  С. Матвійчука та І. Скарбовійчука.

  Незважаючи на вимушені пригоди, ми довідалися до всіх, запланованих на цю поїздку, земляків, тож вони залишились задоволеними і натомість просили привітати всіх погребищан з Новорічними і Різдвяними святами.

  Вони там, щоб у нас були веселі і безпечні свята.

  Поїздка відбулася завдяки коштам і пальному, наданому

  ФГ «Дружба-Л» (керівник Олексій Лісовий), а також господарством були надані в достатній кількості тушковані консерви і відерця повидла власного виробництва.

  Дякуємо всім за вашу допомогу!

  З Різдвом Христовим і Новим роком!

  С. Скарбовійчук, координатор волонтерської допомоги у Погребищенській громаді