Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  23 травня День Героїв

  День Героїв — щорічне свято в Україні, яке було встановлене на честь вояків-борців за свободу та незалежність України усіх часів від лицарства Київської Русі до сьогодення.

  День Героїв - це свято величі духу українських вояків і є символом незборимості Української Нації. Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

  Сьогодні, у XXI столітті, біда знову постукала у наші двері у вигляді рашистського окупанта.

  Щира подяка, шана та низький уклін Вам жителі Погребищенської територіальної громади – сучасні Герої, які сьогодні боронять українську землю від російських загарбників.

  Щира вдячність Вам за Ваш героїзм та відвагу. Добра і щастя родині кожного захисника та захисниці, а всім нам – єдності, мужності й віри в нашу Перемогу! Молимось, щоб Ви, наші Герої, повернулись додому живими і здоровими в обійми своїх рідних!

  Також згадаємо в щирій молитві всіх Героїв нашої громади, які віддали своє життя за нашу свободу в різні історичні часи, та в теперішній російсько-українській війні. Ви були нашими охоронцями на землі, а тепер стали Ангелами-охоронцями на небі. І пам’ятаймо, що наш обов’язок – гідно берегти пам’ять про тих, хто поліг за те, щоб ми були вільними, передати цю пам’ять наступним поколінням, і продовжувати їхню боротьбу, аби наша країна залишалась незалежною.

  Пам’ятаємо… Шануємо… Вклоняємося…

  З повагою, Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади