Дорогі погребищани та гості міста!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 870 річниці Дня народження міста Погребище!

  День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма погребищанами. Його святкує кожен, хто вважає наше маленьке місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

  Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасне Погребище: споруджуються нові будівлі, змінюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура.

  Ми любимо Погребище, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

  У переддень святкового дня від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям Погребище, які небайдужі до долі рідного міста, та щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, добта, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

  Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

  Зі святом, вас, дорога погребищенська громадо! З Днем народження, рідне місто Погребище!

  Міський голова А.Білик