Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  1 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах Погребищенської громади відбулися святкові заходи з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

  Щороку перший дзвінок сповіщає про початок занять у школах та про прекрасну мандрівку до країни Знань. У 2021 – 2022 навчальному році поріг 18 закладів освіти та три філії комунального закладу «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1», переступили 2500 учнів, яких будуть навчати 396 педагогів та обслуговувати 253 працівники обслуговуючого персоналу. Головними у цьому навчальному році будуть 217 першокласників, які розпочинають навчання відповідно до вимог «Нової української школи».

  Постійно переймаються проблемами освіти керівництво міської ради її депутатський склад, небайдужі підприємці та керівники суб’єктів господарювання.

  У гості до школярів цього дня завітали батьки, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємці, керівники та представники суб’єктів господарювання, духовенство, представники ЗМІ.

  Секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський побував на святі першого дзвоника у комунальному закладі «Плисківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів». Заступники міського голови Ігор Гордійчук та Олександр Тригуб відмітили День знань разом із колективами комунальних закладів: «Бухнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Погребищенської міської ради Вінницької області» та «Ширмівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Погребищенської міської ради Вінницької області». Вони теплими напутніми словами та найкращими побажаннями звернулись до першокласників, випускників, педагогів та всіх присутніх і побажали усім миру та злагоди, вчителям та учням-наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків і вручили першокласникам цінні подарунки.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади