Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  1 вересня у Вищому професійному училищі № 42 м. Погребище відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань та початку нового 2021-2022 навчального року. Першокурсники та їх батьки, учні старших курсів, педагогічний колектив та адміністрація училища зібралися на святкову лінійку.

  Відкриваючи урочисту лінійку виконуючий обов’язки директора училища Віктор Демиденко повідомив, що в закладі розпочинають навчання 358 учнів, з яких 146 першокурсників. Навчальний процес в училищі забезпечують 94 фахівці та працівники.

  Він побажав усім великих успіхів у навчанні, щоб у майбутньому виправдати надії своїх батьків та стати справжніми фахівцями в обраній професії та вручив кращим учням і працівникам за успіхи у навчанні, практичній діяльності та сумлінну працю грамоти й подяки.

  Із привітаннями до учасників заходу звернувся Погребищенський міський голова Сергій Волинський, який наголосив, що знання, які ви сьогодні отримуєте, – це ваш фундамент на майбутнє. Сьогодні Україні потрібні найкращі фахові робітники, майстри своєї справи, і в першу чергу – хлібороби, адже вирощування хліба, це основа економіки нашої країни її безпека.

  «Ми дякуємо вам і вашим батькам, що ви обрали саме наш заклад, який має одну із найкращих серед аналогічних закладів в Україні матеріально-технічну базу. І життя сьогодні показує, що отримавши у нашому ВПУ-42 високі знання, уміння та навички, ви без проблем зможете працевлаштовуватись і матимете велику можливість реалізовувати себе» зазначив Сергій Волинський та побажав студентам у новому навчальному році творчої наснаги, успішного оволодіння фаховими знаннями, викладачам і майстрам - задоволення від плодів їхньої праці, всім - здоров’я, миру, добра та здійснення усіх мрій. Він подарував закладу магнітно-маркерний фліпчарт Axent на тринозі.

  Лариса Олійник, викладач історії та правознавства училища приєдналась до привітань зазначивши, що кожен з нас причетний до цього свята, бо ми кожного дня вчимося або вчимо, пізнаємо світ і ділимося своїми знаннями та досвідом.

  Також у виконанні учасників художньої самодіяльності закладу пролунали пісні.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади