Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  1 вересні в Україні традиційно відзначають День знань, свято першого дзвоника — початок навчального року у навчальних закладах.

  Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків.

  Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

  Сьогодні особливу увагу хочеться звернути на дітей, які цього потребують, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

  Але у нас є можливість показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а отже, і наше, і майбутнє всього суспільства.

  Тому з нагоди цього святкового дня заступник міського голови Ігор Гордійчук спільно з працівниками служби у справах дітей привітали дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях нашої громади та вручили символічні подарунки, які стануть в пригоді цим дітям в навчальному процесі.

  Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками. Нехай цей день стане стартом надзвичайно пізнавального та успішного року, який запам'ятається та принесе не лише нові знання, але й вірних друзів, позитивні емоції та радість від спілкування.

  Служба у справах дітей Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади