Шановні читачі!

 

Білик Анатолій Миколайович - міський голова

  Вітаємо Вас на сайті Погребищенської міської ради. Тут ви дізнаєтесь не лише про багату історію нашого краю, але й про основні події економічного, політичного та суспільного життя нашого міста. Адже з Погребищем повязані імена Богдана Хмельницького і Данила Нечая, Тараса Шевченка і Насті Присяжнюк, Анатолія Кочерги графа Миколи Ігнатєва та багатьох інших знаменитостей. Сьогодні Погребище займає важливе місце не лише на карті Вінницької області, але і в її господарському комплексі.

  Де виграє веселка над Россю, розкинувся древній край, воістину багатий на різноманітні події, спресовані у довжелезний шлях його людей: хліборобів і робітників, учителів і лікарів, вчених і військових, які своєю працею залишили помітний слід в історії не тільки міста і району, але й держави.

  Тут доречно пригадати крилатий вислів, який давно став народним : у нас пісня і труд завжди поруч ідуть. Однак тільки праця на позитивний результат і перспективи економічного розвитку – найголовніше питання, без розвязання якого не можна вести мову про вирішення тих чи інших проблем, у тому числі і духовних.

 Кожен погребищанин своєю мудрістю, відданістю, працелюбністю вносить вклад у розбудову рідного міста, району, держави. Будучи постійними читачами нашого веб – сайту, ви зможете бути у курсі всіх останніх подій міста отримувати найсвіжішу інформацію про економічні, культурні, соціальні та інші сторони життя нашого краю. .

 З повагою до вас, міський голова 

Білик Анатолій Миколайович