Постійні комісії Погребищенської міської ради 8 скликання

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Партійність (суб’єкт подання) Посада в комісії
Постійна комісія Погребищенської міської ради 8 скликання з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, забезпечення законності, протидії корупції
1 Никитюк Володимир Олексійович ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Голова комісії
2 Білик Анатолій Миколайович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Заступник голови комісії
3 Кондратюк Микола Михайлович ПП «За майбутнє» Секретар комісії
4 Мастеров Геннадій Анатолійович ВО «Батьківщина» Член комісії
5 Побережець Сергій Павлович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Член комісії
Постійна комісія Погребищенської міської ради 8 скликання з питань планування фінансів і бюджету, соціально - економічного розвитку територіальної громади
1 Медик Ігор Володимирович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Голова комісії
2 Бутенко Зінаїда Михайлівна ПП «Слуга народу» Заступник голови комісії
3 Плотніченко Наталя Дмитрівна ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Секретар комісії
4 Михальченко Микола Іванович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Член комісії
5 Колотуцький Олександр Леонідович ПП Всеукраїнське об`єднання «Свобода» Член комісії
Постійна комісія Погребищенської міської ради 8 скликання з питань сільськогосподарського виробництва, регулювання земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання надр
1 Лісовий Олексій Юрійович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Голова комісії
2 Бевз Людмила Адамівна ПП «За майбутнє» Заступник голови комісії
3 Чабаненко Юлія Олександрівна ВО «Батьківщина» Секретар комісії
4 Павлюк Володимир Євгенович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Член комісії
5 Сіренко Олександр Васильович ПП Всеукраїнське об`єднання «Свобода» Член комісії
Постійна комісія Погребищенської міської ради 8 скликання з питань управління комунальною власністю, роботи промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів
1 Тарасюк Микола Олександрович ВО «Батьківщина» Голова комісії
2 Сирота Костянтин Корнійович ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Заступник голови комісії
3 Гаврилюк Віталій Володимирович ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Секретар комісії
4 Олексієнко Володимир Степанович ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Член комісії
5 Плахтій Василь Петрович ПП «За майбутнє» Член комісії
Постійна комісія Погребищенської міської ради 8 скликання з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами
1 Гнатюк Тетяна Володимирівна ВО «Батьківщина» Голова комісії
2 Шафранська Юлія Олександрівна ПП «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Заступник голови комісії
3 Огородник Сергій Васильович ПП Всеукраїнське об`єднання «Свобода» Член комісії
4 Мамчур Євгенія Іванівна ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Секретар комісії
5 Олексієнко Олег Володимирович ПП «Слуга народу» Член комісії