Список організацій, підприємств, установ Погребищенської громади

 

Назва Прізвище ім’я, по батькові Роб.\секр.
ТОВ «Ржевуськ млин» Хоменко Олександр Миколайович 2-24-66
ТОВ «Зерногрупа ЛТД» Бараболя Юрій Дмитрович 2-13-06
2-26-51
ТОВ ПК «Зоря Поділля» Глинецький Андрій Миколайович 2-14-10
СТОВ "Білашківське" с. Білашки Новохацький Володимир Петрович 2-47-24
ППА "Вікторія" м. Погребище Пушкар Андрій Олексійович 2-22-77
TOB "ТАК-АГРО" с. Борщагівка Клековкін Олексій Володимирович 04560 5-11-85
СФГ "Бухнівське" с.Бухни Тимощук Павло Петрович 2-66-21
ФГ "Дружба-Л" с.Гопчиця Лісовий Олексій Юрійович 2-12-87
ФГ "Лан-П" с.Дзюньків Поліщук Петро Іванович 2-36-30
ПП"Агроекопр"с.Довгалівка Нескоромюк Вячеслав Миколайович 2-44-38
СТОВ "Левківське" с. Левківка Бенеда Іван Леонідович 2-75-43
СФГ "Зірка" с.Малинки Сіренко Олександр Васильович 2-11-80
СТОВ "Дніпро" с.Мончин Кондратюк Микола Михайлович 2-54-43
TOB "СоюзАгро-Пром" с. Ординці Нижник Володимир Миколайович 2-61-56
ПП "Світлана" с.Павлівка Жилюк Олександр Якович 2-86-25
ПП "Ольвія" с.Сопин Краснюк Володимир Іванович 2-54-33
СНВТОВ «Васильківське» с. Васильківці Огородник Сергій Васильович 2-13-18
СТОВ "Росія" с.Станилівка Мазур Василь Анатолійович 2-65-36
ТОВ"Сігнет-Центр" с. Ширмівка Карпович Юрій Ярославович 2-46-18
TOB "Погребищенське" м. Погребище Михальченко Микола Іванович 2-13-63
ФГ Колотуцького О.Л. Колотуцький Олександр Леонідович 2-25-32
TOB Птахокомплекс "Веремій" с. Гопчиця Жорняк Юрій Миколайович -
ФГ "Ланецького І.Є." с. Плисків Ланецький Ігор Євгенович 2-91-52
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Громкович Марія Іванівна 2-12-29
Погребищенський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій Недошовенко Сергій Миколайович 2-10-76
Банк «Райфазель банк «АВАЛЬ» Солоданюк Вероніка Анатоліївна 2-17-85
«Приватбанк» Зубкова Катерина Андріївна -
Ощадний банк Олексієнко Людмила Вікторівна 2-17-34
2-18-34
ТОВ «Погребищенська аптека» Ковальчук Надія Володимирівна 2-18-40
2-16-40
Бюро технічної інвентаризації Тарасюк Людмила Григорівна 2-15-28
АТ «Вінницягаз» Павлик Віктор Олександрович 2-12-34
КП «Редакція «Колос» Маценко Микола Іванович 2-17-68
2-19-78
КП «Погребищекомунсервіс» Гаврилюк Віталій Володимирович 2-22-74
Вінницька філія ПАТ «Укртелеком» дільниця ядра мережі доступу та об’єктів зв’язку № 222/4 м. Погребище» Антонюк Павло Віталійович 2-28-80
ЦВПЗ м. Погребище Вінницької області ЦПЗ №3 ВДПАТ«Укрпошта» Білоконь Наталія Борисівна 2-14-35
2-10-70
СО «Погребищенські електричні мережі» ВАТ «АК Вінницяобленерго» Побережець Сергій Павлович 2-12-69
2-10-38
ТОВ «Енера Вінниця» ЦОК №18 Якубівський Євгеній Янович (0432) 65-86-12
Філія ДП «Вінницький облавтодор» Погребищенський райавтодор» Янчук Василь Опанасович 2-17-60
2-12-23
Районна спілка споживчих товариств Мотруніч Микола Федорович 2-14-82
2-10-82
Погребищенська філія Київського електровагоно-ремонтного заводу Пашкурний Олександр Сергійович 2-51-84
2-51-83
Погребищенське кар”єроуправління ДП “УППУЗ” Кільчук Валерій Іванович 2-21-94
Погребищенське лісництво ДП «Іллінецьке лісове господарство» Козачук Віталій Борисович 2-93-62
ДП «Погребищенський райагроліс» Вінницького обласного спеціалізованого лісового господарства (ВОСЛП) «Віноблагроліс» Гнатенко Віталій Анатолійович 2-26-64
Плисківське лісництво ДП «Іллінецьке лісове господарство» Ольшевський Микола Іванович -
КП «Погребищенська центральна лікарня» Погребищенської міської ради Олексієнко Олег Володимирович 2-13-04
2-11-04
КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради Роздольський Іван Григорович 2-12-64
2-15-20
Погребищенський медичний коледж Гаврилюк Олександр Федорович 2-11-46
2-15-46
Вище професійне училище - 42 Огородник Сергій Васильович 2-13-18
2-13-11
Плисківський психоневрологічний інтернат Тислюк Павло Вікторович 2-91-38