Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення, будівництва та обслуговування об'єктів енергогенеруючих підприємств (сонячної електростанції)» 23 червня 2017 року, о 12-00 год. в приміщенні зали засідань в приміщенні міської ради було проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення, будівництва та обслуговування об'єктів енергогенеруючих підприємств (сонячної електростанції) орієнтовною площею 25 га на території м. Погребище, Вінницької області».

  На засіданні були присутні представники громадських організацій, підприємці, сільгоспвиробники, представники громадськості міста, депутати, представники районних ЗМІ. Також запрошені були: Коріненко В.В. – завідувач сектору містобудування і архітектури (головний архітектор району) Погребищенської райдержадміністрації, Антонюк М.С. - землевпорядник Погребищенської міської ради; Котощук Н.О. - директор інституту ВФ ДП «ДНДтПВІ «НДІ проектреконструкція", архітектор-розробник проекту ДПТ; Короновський Ю.М. – представник інвестора ТОВ "САНВІН 1"; Іванькова В.С. – представник ген підрядної організації ТОВ "Подільський Енергоконсалтинг".

  Виступаючи Короновський Ю.М., який презентував компанію, яку представляє, звернув увагу на причини з яких необхідно будувати сучасні енергетичні об'єкти такі як сонячна електростанція, за світовими стандартами. Розповів, про потребу у переході до енергетично ефективних та екологічно чистих технологій, якими є, в тому числі, і СЕС, які пропонується розглядати з позиції соціально-екологічних та ресурсно-технологічних аспектів із застосуванням передових технологій, що сьогодні розроблені вже нашими українськими вченими. Зараз ми проводимо громадські слухання детального плану території, після цього необхідно виготовити проект відводу земельної ділянки, зібрати вихідні дані, отримати технічні умови інженерних служб та розпочати процес проектування. В зв'язку з чим наголосив на необхідності після схвалення проекту ДПТ на даних слуханнях рекомендувати міській раді надати дозвіл на розробку проекту землеустрою для розміщення СЕС.

  В свою чергу АнтонюкМ.С. ознайомили присутніх із Рішенням 16 сесії 7 скликання Погребищенськоїміскої ради №103 від 19.01.2017 року "Про виготовлення детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення об»єктів енергогенеруючих підприємств".

  На час проведення громадських слухань на адресу міської ради та проектної організації-розробниканадійшла пропозиція від ТОВ "САНВІН 1" щодо необхідності врахування ефективного використання території розробки у ДПТ шляхом перенесення існуючої ПЛЕП 10 - кВ в смугу суміжних ПЛЕП 10 та 35 кВ шляхом її подальшої реконструкції та зменшення площі обмежень на земельній ділянці.Розробником ДПТ дана пропозиція врахована що відображено на проектних матеріалах, які презентовані громадськості.

  Резолюція (Скачати)

  Загальний вигляд (Скачати)

  Проектний план (Скачати)