10 червня відбулася 11-та позачергова сесія Погребищенської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули 67 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

  Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради, доповідав під час розгляду 62-х проектів рішень щодо оренди земельних ділянок, встановлення меж, заяв на виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про продаж на земельних торгах права оренди земельних ділянкок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погребищенської міської ради.

  Депутати внесли зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердили Положення про загальний відділ Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету та Положення про порядок закріплення майна комунальної власності на праві господарського відання або оперативного управління.

  Позачергова сесія прийняла Програму відзначення нагородою Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету на 2021-2025 роки. Програму передбачається реалізувати за п’ять років, кожного року використовуючи 100,00 тис. грн., шляхом нагородження жителів громади Грамотою Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв. До Грамоти міської ради та її виконавчого комітету додається премія в розмірі 500 грн. (без урахування податків та зборів) або вручається цінний подарунок еквівалентної вартості.

  Після завершення розгляду питань міський голова Сергій Волинський повідомив, що розпочато підготовку до належного відзначення в громаді 30-ти річчя Незалежності України. Заходи розпочнуться 14 серпня в м.Погребище обласним фольклорно-етнографічним фестивалем «Світанки над Россю». Він закликав депутатський корпус активно сприяти підготовці та проведенню даного заходу на високому рівні.

  Відеозвіт про роботу 11 позачергової сесії: https://www.youtube.com/watch?v=7os_rMpSpmY

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради