5 червня Погребище відзначило День міста. Заходи, як і анонсувалось, відбувались в різних локаціях для запобігання масового скупчення людей. Біля адміністративної будівлі міської ради та Центру культури і дозвілля розташовані були святкові фотозони, де всі бажаючі змогли зробити світлини на згадку про 873 річницю заснування нашого містечка.

  На міському стадіоні "Колос" відбувся І футбольний турнір "Кубок міста Погребище", який маємо на меті зробити традиційним, як сказав під час свого виступу міський голова Сергій Волинський. Також очільник територіальної громади привітав присутніх погребищан та гостей з Днем міста.

  З вітальним словом до учасників та глядачів турніру звернулися почесні гості турніру. Голова спортивного товариства "Колос", народний депутат України 4 скликання Сергій Татусяк вручив пам'ятні подарунки та грамоту Анатолію Білику, який протягом 5 попередніх скликань був Погребищенським міським головою. Також до присутніх з вітальним словом звернулись міський голова Гнівані Володимир Кулешов, на правах капітана команди "Збірна мерів України", та колишній Левківський сільський голова Іван Крулько. В турнірі взяли участь 4 команди які наступним чином розподілили призові місця:

  • "Збірна мерів України" посіла почесне 4 місце;
  • команда з смт. Ружин зайняла 3 сходинку п’єдесталу;
  • господарі турніру здобули срібло;
  • Кубком міста Погребище заволоділа команда з міста Сквира.

  На цьому святкові заходи не закінчились. На стадіоні "Колос" усі бажаючі переглянули художній фільм «Захар Беркут», для малечі працювати ігрові атракціони, батути, міні-поїзди, а в міському парку відпочинку відбулась святкова дискотека, яка буде і надалі проходити постійно.

  Відділ культури міської ради