Погребищенська міська рада розробляє План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Погребищенської міської територіальної громади до 2030 року (далі – Стратегія).

  Найважливішим етапом розробки є збір ідей проектів з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб), що дозволить сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами роботи буде сформовано перелік ідей проектів розвитку громади на 2021-2023 роки і визначено джерела фінансування.

  Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку своєї громади, громадські організації, навчальні заклади, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії https://pog-mrada.gov.ua/index.php/stratehiia-rozvytku .

  Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проекту – не більше 3 років (2021-2023 роки).
  4. Проектна ідея стосується одного або кількох завдань Стратегії (перелік завдань). – ( https://pog-mrada.gov.ua/index.php/stratehiia-rozvytku ).
  5. Подібний проект ще не реалізовувався на території громади.
  6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  7. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається ( https://pog-mrada.gov.ua/index.php/stratehiia-rozvytku )
  8. Проектну ідею надіслати не пізніше 1 липня 2021 року включно.

  Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою «До Стратегії».

  Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Погребищенської міської ради.

  Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Л.Братанюк