Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1 червня, – свято не тільки для дітлахів, але й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Це свято нагадує суспільству про необхідність забезпечувати захист прав дітей не тільки у якісь конкретні дні, а й протягом всього року. Діти – наш найдорожчий скарб, це наша гордість, радість і наше майбутнє. Саме тому наш святий обов’язок зробити для них незабутнє свято.

  Цей святковий день у Погребищенській міській територіальній громаді відзначили великою кількістю заходів для малечі.

  В приміщенні міської ради відбулася офіційна частина свята, на якій Погребищенській міський голова Сергій Волинський та начальник служби у справах дітей Олеся Мединська привітали та вручили солодкі подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Потім дітей було запрошено на стадіон «Колос», де відбулася святкова частина до Дня захисту дітей, спільно організована службою у справах дітей, відділом культури та відділом освіти Погребищенської міської ради.

  На святковій частині дітей привітали міський голова Сергій Сергій Волинський, начальник відділу освіти Анатолій Тимощук, начальник служби у справах дітей Олеся Мединська, начальник відділу культури Сергій Єфімовський.

  Обдарованим дітям громади вручено грамоти та подарунки.

  Учні КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1», КЗ «Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів», КЗ «Дитяча музична школа», КЗ "Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості" і КЗ "Погребищенська ДЮСШ" подарували присутнім святковий концерт. По закінченню концерту з дітьми проведено ігри із врученням призів переможцям. Також була проведена спільна акція «Безпечне дитинство» з залученням представників поліції, рятувальників, медиків та їх службових автомобілів, де кожен з них провів свій захід «майстер клас»:

  • захід «Запобігти, врятувати, допомогти»(ДСНС);
  • захід «Безпечна громада для дітей»(відділ поліції);
  • захід «Перша медична допомога»(ЦПМСД).

  В усіх навчальних закладах громади проведено святкові заходи до Дня захисту дітей. В «Центрі культури та дозвілля» для учнів молодших класів продемонстровано сеанс мультфільмів «Микита Кожум’яка».

Служба у справах дітей Погребищенської міської ради
Відділ культури Погребищенської міської ради
Відділ освіти Погребищенської міської ради