Шановні наші матері!

  Від щирого серця вітаю вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

  Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

  У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертвування. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху, і лише з втратою такої близької людини, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

  Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – Мамі.

  Дякую вам, дорогі наші Матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваші терпіння і витримку.

  Низький доземний уклін, шановні Матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

  Усім вам, наші дорогі Мами, міцного здоров’я! Будьте завжди усміхнені, сповнені невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги!

  Тепла та затишку, злагоди і душевного спокою! Нехай здоровими і люблячими будуть ваші діти, нехай панує у ваших родинах мир і злагода!

  Зі святом вас!

  Погребищенський міський голова С.Волинський