Привітання міського голови Сергія Волинського з Днем пам`яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Шановні ветерани, працівники тилу, жителі та гості Погребищенського краю!

  У ці травневі дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 76 років тому здобував перемогу над нацизмом.

  Друга світова війна двічі прокотилася Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя 3,5 мільйонів українських воїнів, із них понад шести тисячам погребищан не судилося дожити до миру.

  Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

  Схилімо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

  Вшануймо кожну невинну душу, загиблу у роки війни, кожного воїна, який боровся за свободу, кожне серце, яке боліло за Україну. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів.

  Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває.

  Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

  З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бажаю миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

  Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

  Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

  Міський голова С.Волинський