7 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Погребищенської міської ради, яке провів міський голова Сергій Волинський.

  У ході засідання було прийнято позитивні рішення по 37 питаннях порядку денного, які винесено на розгляд сесії міської ради. (З порядком можна ознайомитись на сайті міської ради: https://pog-mrada.gov.ua/index.php/vykonavchi-orhany/vykonavchyi-komitet/poriadok-dennyi ).

  Також на засіданні розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності Погребищенської територіальної громади, які стосувались завершення двомісячника з благоустрою, земельних питань, процедури та порядку вирізки небезпечних дерев, налагодження централізованого вивезення сміття із віддалених населених пунктах.

  Завершуючи роботу виконкому міський голова Сергій Волинський наголосив на необхідності забезпечення дотримання правил карантину під час покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та під час поминальних днів на кладовищах з метою недопущення спалаху захворювання на Covid-19.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради