19 квітня 2021 року під головуванням заступника голови Погребищенської міської ради Олександра Тригуба відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В порядку денному було питання «Про продовження на території Погребищенської міської територіальної громади посилених обмежувальних протиепідемічних заходів та забезпечення контролю за їх дотриманням».

  Голова міської комісії ТЕБ та НС Олександр Тригуб проінформував членів комісії про динаміку захворювання за останній місяць та про те, що станом на 19.04.2021 року на території Погребищенської міської територіальної громади спостерігається певна стабілізація стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За даними КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» в порівнянні з даними станом на 12.04,13.04.2021 року при загальній кількості зафіксованих хворих на коронавірусну хворобу - відповідно 211 та 208 чоловік всього (з них 4 дитини), станом на 19.04.2021 року – загальна кількість хворих 152 чол., з них: амбулаторно 129 осіб (1 дитина), стаціонарно - 23 особи.

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

  1. Відділу освіти Погребищенської міської ради (Галецька Р.В.), КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Погребищенської міської ради (Носова Т.А.) дозволити з 20 квітня 2021 року відвідування навчальних закладів освіти лише учням 1-4 класів та учням випускних 11 класів закладів загальної середньої освіти для організації та завершення 2020-2021 навчального року, а також підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, із обов’язковим дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.
  2. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року№1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та прийнятих протокольних рішень міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  3. Начальнику СПД №2 ВП №4 Вінницького РУ поліції у Вінницькій обл. (Шеремета В.В.), начальнику Погребищенського управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (Пожований О.А.), в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури Погребищенської міської ради (Шлапак В.О.) продовжити заходи щодо проведення перевірок дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах торгівлі та громадського харчування, агропромислових ринках, розважальних закладах громади.

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами