05 квітня 2021 року під головуванням заступника голови Погребищенської міської ради Олександра Тригуба в малій залі міської ради відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Відкрив засідання голова комісії Олександр Тригуб.

  Головий лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» Іван Роздольський проінформував членів комісії про динаміку захворювання за останній місяць, та з початку року.

  Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), та протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 2 квітня 2021 №8 за результатами доповіді та з урахуванням обговорення було прийнято відповідні рішення, оформлені протоколом.

  Також було розглянуто питання згідно плану роботи комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

  1. Про забезпечення реалізації заходів пожежної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів до роботи у весняно – літній пожежонебезпечний період 2021 року.
  2. Про забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі дітей.
  3. Про заходи запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах, сільгоспугідь та сміттєзвалищ у пожежо – небезпечний період 2021 року.
  4. Про здійснення постійного та обов’язкового аварійно-рятувального обслуговування суб’єктів господарювання, галузей та окремих територій.
  5. Про стан діяльності аварійно-рятувальних служб району та стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

  Протокол засідання додається. (Завантажити)

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами