Урочистості з нагоди проводів юнаків до Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України відбулися 1 квітня 2021 року після засідання призовної комісії під головуванням заступника голови Вінницької райдержадміністрації Володимира Коваля.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у сесійній залі міської ради, комісар Погребищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій Гаврилюк оголосив текст Указу Президента України № 71/2021

  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році». Він закликав призовників сумлінно вчитися військовій службі, належно виконувати військові статути і накази старших командирів та побажав з легкістю оволодівати військовою справою, не забувати батьків та рідних, дорожити військовою дружбою.

  З напутнім словом до призовників звернувся міський голова Сергій Волинський, який зазначив, що ми впевнені - ви з гідністю і честю виконаєте свій військовий обов’язок. У цей непростий для країни час ви будете опановувати одну із найважливіших професій – професію захисника рідної землі, свого народу та батьківського дому. «Я бажаю, щоб роки служби швидко промайнули для вас, ваші дівчата дочекались. Зичу матерям і батькам, які виростили, виховали і от тепер відправляють таких достойних синів на військову службу, набратися терпіння чекати на швидке повернення змужнілих дорослих синів», - наголосив Сергій Олександрович та побажав всім міцного здоров’я, щастя і миру на нашій землі.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників Сергій Лісовий.

  Завершився захід благословенням настоятелем Храму Андрія Первозванного Православної церкви України протоієреєм Петром, виступами учасників художньої самодіяльності громади та покладанням квітів до пам’ятних знаків «Захисникам України», «Героям Небесної Сотні» і Монумента Слави.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради