17 березня 2021року Погребищенський міський голова Сергій Волинський провів чергове засідання виконавчого комітету Погребищенської міської ради.

  На засідання було розглянуто та прийнято ряд важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

  Заступником міського голови Олександром Тригубом було доведено до присутніх та підтримано членами виконавчого комітету проєкт Плану благоустрою Погребищенської територіальної громади на 2021рік.

  Також прийнято рішення оголосити з 25 березня 2021р. проведення двомісячника по благоустрою Погребищенської територіальної громади.

  Члени виконкому підтримали рішення про надання дозволу Управлінню з питань житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури Погребищенської міської ради на проведення технічної інвентаризації приміщення очисної споруди КУ-200 технології «ВIOTAL» за адресою м. Погребище, вул. Л.Українки, 1А, блок повної біологічної очистки «ВIOTAL-100».

  З блоку питань соціальної сфери було підтримано проєкти рішень «Про підняття клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом жінкам жителькам Погребищенської громади та було затверджено рішення міської комісії з питань захисту прав дитини.

  Разом з тим було прийнято ряд рішень за зверненнями громадян.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради