11 березня 2021року відбулося пленарне засідання 7 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули 180 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення із голосуванням в системі електронного голосування «Голос».

  Перед початком засідання міський голова Сергій Волинський від імені зібрання та міської ради привітав із ювілеєм депутата, колишнього голову Погребищенської міської ради Анатолія Білика та побажав всіляких гараздів. За сумлінну трудову діяльність, особистий внесок у розвиток громади та з нагоди 60 - річчя з Дня народження ювіляра відзначили грамотою Погребищенської міської ради.

  В роботі взяли участь та доповідали із питань, що належать до їх компетенції, заступники міського голови Ігор Гордійчук та Олександр Тригуб, керівники та виконуючі обов’язки керівників структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради.

  На пленарному засіданні були присутні представники громадськості із м.Погребище, Дзюньківського, Ширмівського старостатів, ветерани АТО/ООС, які виступили із зверненнями та пропозиціями.

  Відеозвіт про роботу 7 сесії ( https://pog-mrada.gov.ua/index.php/351-7-sesiia-8-sklykannia )

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради