Відбулось засідання комісії по визначенню аптечних установ, стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами та стоматологічними послугами мешканців Погребищенської міської територіальної громади

  В рамках виконання заходів Комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням 4 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 р. №55 (зі змінами та доповненнями), відбулось засідання комісії з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення.

  Відповідно до Порядку використання коштів місцевих бюджетів, передбачених на пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення, затвердженого рішенням 4 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 р. №55 проводився прийом документів для участі в конкурсі аптечних установ та стоматологічних закладів.

  До участі в конкурсі були допущенні претенденти з числа аптечних установ та лікувально-профілактичних закладів, стоматологічних установ, фізичних осіб підприємців, територіальних медичних об’єднань та лікарень, які у своїй структурі мають стоматологічні підрозділи та вчасно подали комісії відповідний пакет документів.

  У відборі аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення окремих груп пільгової категорії населення згідно з Комплексною цільовою програмою визначено ТОВ „Погребищенська аптека” та ТОВ «Подорожник Вінниця», із стоматологічних закладів або фізичній особі підприємцю які будуть надавати послуги по безоплатного зубопротезуванню пільговій категорії громадян ФОП Шевчук Віталій Павлович.

  Конкурсною комісією доручено управлінню соціального захисту населення, як головному розпоряднику коштів укласти договори з про відшкодування витрат за медикаментозне забезпечення за пільговими рецептами лікарів та надавати послуги по безоплатного зубопротезуванню пільговій категорії громадян в межах коштів передбачених Комплексною цільовою програмою.

  Начальник управління соціального захисту населення, секретар комісії Василь Ткачук