Сергій Волинський провів зустріч з питання виконання покарань у вигляді громадських робіт та адміністративних стягнень у виді громадських та суспільно-корисних робіт.

  15 січня 2021 року в робочій зустрічі взяли участь заступник Погребищенського міського голови Олександр Тригуб, начальник Погребищенського сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Людмила Жовтобрюх та фахівець з юридичних питань міської ради Василь Андрійчук.

  Зустріч проведено з метою налагодження співробітництва в частині погоджених переліків об’єктів та видів робіт, на яких засуджені будуть відбувати кримінальне покарання у вигляді громадських робіт та порушники, які відбуватимуть адміністративні стягнення у виді громадських та суспільно-корисних робіт. Обговорено питання передбачених у бюджеті міської ради коштів для забезпечення нарахування плати за виконання суспільно-корисних робіт порушниками та переведення їх на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати ними аліментів.

  Також, узгоджено алгоритм дій щодо вирішення проблемних питань, які можуть виникати в процесі виконання вироків суду при виниканні кримінальних покарань у вигляді громадських робіт та адміністративних стягнень у виді громадських та суспільно-корисних робіт.