Початок 2021 року розпочався для мешканців нашої громади і Вінниччини в цілому з подорожчання для населення з 1 січня ціни на природній газ, його транспортування та світло.

  Так, для населення Вінницької області в січні 2021 року ціна та природнє паливо становитиме 9,89573 грн. за кубометр, що є одним із найвищих тарифів на газ в Україні. Така ситуація призведе до підвищення комунальних тарифів та зростання заборгованості в проплатах за комунальні послуги.

  Минулого тижня тарифні мітинги охопили майже всю країну. В окремих містах навіть перекривали дороги. У нас теж біля приміщення міської ради відбувся мітинг в неділю. Мітингарі в усіх регіонах вимагали скасування тарифу на транспортування газу, зменшення його вартості та відновлення пільгового тарифу на електроенергію.

  - Я категорично проти підвищення цін на енергоносії для населення, - наголосив міський голова Сергій Волинський. – Постійне підвищення тарифів в умовах тривалого карантину, економічного спаду боляче вдарило по рівню життя всіх громадян і, в першу чергу, пенсіонерів, малозабезпечених верств населення. Тому своє бачення стосовно даної ситуації щодо підвищення цін на енергоносії виноситиму на обговорення депутатського корпусу міської ради.

  Отже, з огляду на нагальність проблеми одним із питань повістки денної 6 сесії міської ради на наступному тижні буде обговорення та погодження звернення до вищих ешелонів державної влади від міської громади із вимогами щодо невідкладного і справедливого зниження цін на газ та відновлення пільгового тарифу на електроенергію.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради