05.05.2020 року за ініціативи Погребищенського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Віницькій області, в приміщенні Погребищенської міської ради, пройшла робоча зустріч з представниками органу місцевого самоврядування та Погребищенського районного сектору.

  Метою зустрічі стало співпраця, обговорення проблемних питань, які виникають під час роботи з клієнтами сектору пробації, обговорення спільних дій при здійсненні наглядових та соціально виховних заходів пенітенціарної пробації, також обговорено умови співпраці в режимі карантину.

  Під час зустрічі, начальник Погребищенського РС Людмила Жовтобрюх акцентувала увагу на важливості дотримання вимог спільного наказу « Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» від 03.04.2018 року № 974/5/467/609/280. Наголосила на важливості трудового і побутового влаштування осіб, які звільняються з місць обмеження, позбавлення волі, задля їх ресоціалізації та недопущення вчинення ними нових правопорушень в майбутньому.

  Також, відповідно до запиту виправної установи, було здійснено перевірку можливості проживання та реєстрації засудженого Н. за обраним місцем проживання.

  Присутні дійшли спільних домовленостей з надією на плідну співпрацю.

  Погребищенський районний сектор