Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2019р. № 33 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району в 2019 році»:

  1. Провести з 15 лютого по 15 квітня 2019 року двомісячник благоустрою міста,в ході якого виконати роботи по санітарній очистці міста, ліквідації стихійних сміттєзвалища, зберегти і примножити зелені насадження в межах населеного пункту, поліпшення естетичного і санітарного стану прибудинкових територій , впорядкувати братські могили, кладовища, пам’ятки культури.

  2. В період двомісячника по благоустрою міста Погребище використовувати напрацювання попередніх років з цього питання, а також відповідно до «Плану благоустрою міста на 2019 рік» вважати кожен четвер днем прибирання території підприємств, установ та організацій.

  • до Великодня провести акцію «Чистий четвер» - впорядкувати території міста , санітарна очистка вулиць, тротуарів, побілка дерев, поребриків та навести належний прядок на кладовищах міста;
  • провести подвірний обхід по вулицях міста з метою оповіщення жителів про приведення в належний стан їх дворів, стану територій вулиць, а також наведення належного благоустрою у прибережних смуг річок на берегових лініях ставків на території міста.

  3. Оголосити конкурс на кращу організацію, підприємство, установу, вулицю та двір міста, метою якого є досягнення найкращих результатів згідно діючого «Положення про кращу організацію, підприємство, установу, вулицю та двір зразкового порядку в місті Погребище» в дотриманні санітарного стану територій, належного благоустрою, громадського сприяння в організації благоустрою міста;

  • підсумки конкурсу оприлюднити під час святкування Дня міста Погребище 1 червня 2019р.

  4. Контроль за виконанням рішення здійснює заступник міського голови з питань економіки, начальника відділу бух. обліку та звітності, головного бухгалтера Поліщук С.В.

  Міський голова А. БІЛИК