18 січня 2019 р. під головуванням міського голови А.М. Білика, в залі засідань міської ради відбулося засідання 41 сесії Погребищенської міської ради 7 скликання.

  Одним із основних питань сесії був Звіт міського голови Білик А.М. про виконання власних та делегованих повноважень за 2018 р. (звіт додається)

  Про роботу Комунального підприємства за минулий рік прозвітував начальник КП «Погребищекомунсервіс» Гаврилюк В.В.

  Заступник міського голови з питань економіки прозвітувала про виконання міського бюджету за 2018 р. (додається) та про внесення змін до бюджету міської ради в 2019 р..

  На сесії міської ради виділено 6 500 грн. матеріальної допомоги на лікування громадяам міста та 1000 грн. особі, яка підписала контракт із ЗСУ.

  В частині «ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ» було прийнято ряд рішень, а саме:

  • про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
  • про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  • про укладення договорів оренди земельних ділянок для городництва, сінокосіння та комерційної діяльності та ряд інших питань.

  На сесії міської ради були присутні 24 депутати.