28 листопада, під головуванням міського голови А.М. Білика, в залі засідань міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Погребищенської міської ради на якому було розглянуто ряд питань.

  Про обговорення проекту перспективного плану розвитку м. Погребище на 2019-2021роки проінформували Білик А.М. – міський голова та Поліщук С.В. заст. міського голови з питань економіки, начальник відділу бухобліку та звітності, головний бухгалтер міської ради. Остання в свою чергу проінформувала і про обговорення проекту бюджету Погребищенської міської ради на 2019 рік.

  Воловик О.С. – інспектор з благоустрою міської ради доповів про хід виконання двомісячника з благоустрою в м. Погребище протягом жовтня-листопада 2018 року.

  За участі завідуючих ДНЗ міста, директора міського будинку культури та завідуючого міського клубу було обговорено підготовку та проведення новорічних та Різдвяних свят в дошкільних навчальних закладах, міському будинку культури та міському клубі.

  Про розгляд звернення адміністрації ВПУ-42 м. Погребище, щодо заборони продажу пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів на прилеглій до училища території проінформував Чоловський М.Ф. – спеціаліст з юридичних питань міської ради.

  Керуючий справами виконкому Єфімовський С.В. та землевпорядник міської ради зачитали на розгляд членів виконавчого комітету заяви та відношення громадян міста.

  Розглянувши дані питання, виконкомом були прийняті відповідні рішення.

  С. Єфімовський,керуючий справами виконкому