Пам’ятаєте в дитинстві це чудове відчуття, коли, прокинувшись, раптом виявляєш, що все навкруги стало білим? Ось і зима цього року нас не радувала снігом, який минулого тижня подарував нам казку. Тому вихователі дошкільного закладу №1 м.Погребище організували зимові ігри на свіжому повітрі. Під час прогулянки діти не тільки грались та розважались, а і вирішувались завдання екологічного, пізнавального та трудового виховання. Після повернення в групу діти передали свої враження в малюнках.

  Намагайтеся, шановні батьки, щоб ваші діти отримували задоволення від зими, спілкування з природою, тому як можна раніше поясніть їм, що коли випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома. Тож частіше вирушайте гратись разом з вашою дитиною, забравши її від комп’ютера, мобільного телефону, телевізора. Бо від спілкування з природою можна отримати не тільки позитивні емоції, але і знання про природні явища та закономірності.

  На фото: діти молодшої групи(вих.І.Ярошенко) зліпили колобочки, середніх (вих.О.Корольчук, Г.Глинчук) ліпили сніговита, старшої групи (вих.Х.Островська) відкидали сніг на майданчику.

  Вихователь-методист дошкільного навчального закладу №1 м.Погребище Л.Старинчук.